Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Roksana Bibiela / Na zdjęciu: piłkarze Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa ma zostać wzmocniony. Piłkarze Pogoni i Zagłębia na celowniku

Michał Piegza
Michał Piegza
Okno transferowe będzie jeszcze otwarte przez miesiąc. Działacze Rakowa Częstochowa chcą wykorzystać ten czas i wzmocnić, mający bić się o awans do Lotto Ekstraklasy, zespół.

W dwóch pierwszych kolejkach Fortuna I ligi Raków Częstochowa zdobył 4 punkty i usadowił się na pozycji wicelidera. Pod Jasną Górą wciąż myślą o wzmocnieniu drużyny, której celem jest awans do Lotto Ekstraklasy.

Częstochowianie starają się o zakontraktowanie napastnika Zagłębia Sosnowiec Szymona Lewickiego. Snajper do Rakowa miałby przejść na zasadzie transferu definitywnego. Klub z I ligi zainteresowany jest także Kamilem Bilińskim, który ostatni sezon spędził w Wiśle Płock.

Trwają rozmowy z Pogonią Szczecin na temat wypożyczenia utalentowanego Marcina Listkowskiego. Wiele zależy jednak od tempa powrotu do pełnej dyspozycji jednego z liderów Portowców, Spasa Delewa.

W Rakowie myślą również o zakontraktowaniu trzeciego bramkarza. Latem podpisano umowę z Michałem Gliwą, który obecnie w Rakowie jest numerem jeden.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 86. Miłka Raulin: Elbrus poważnie pogroził mi palcem. Wiedziałam, że to może być moja zguba [4/4]

Po rundzie jesiennej Raków Częstochowa będzie plasował się na pozycji premiowanej awansem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL