Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano RonaldoEast News / ISABELLA BONOTTO / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ambasadorem centrum krwiodawstwa w Białymstoku

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Cristiano Ronaldo, piłkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii, został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Cristiano Ronaldo został ambasadorem RCKiK w Białymstoku w ramach kampanii Be The 1! Cristiano Ronaldo jest faktycznym dawcą krwi od 24 roku życia. Ogromnie cieszymy się, że swoją osobą zechciał promować ideę honorowego krwiodawstwa. Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Dlatego każda osoba, która oddaje krew jest unikatowa. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Z 7 miliardów mieszkańców Ziemi, dawcami mogą być osoby, które chcą uratować życie drugiego człowieka. Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi. Dołącz do Cristano Ronaldo i RCKiK w Białymstoku. Oddaj krew już dziś i uratuj komuś życie. Be The 1" - czytamy w komunikacie na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Cristiano Ronaldo tego lata zmienił Real Madryt na Juventus Turyn. Oficjalny debiut w barwach Starej Damy ma nastąpić 19 sierpnia, kiedy Juve zmierzy się z Chievo Werona w 1. kolejce Serie A.

33-latek pięciokrotnie sięgał po Złotą Piłkę. Tyle samo razy wygrywał Ligę Mistrzów, a w 2016 roku z reprezentacją Portugalii wygrał mistrzostwa Europy.

ZOBACZ WIDEO Michał Krupiński o udanej wyprawie Andrzeja Bargiela: Inspiracja dla milionów Polaków

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL