Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lukas Klemenz (z lewej) Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: Lukas Klemenz (z lewej)

Lukas Klemenz zagrał pierwsze spotkanie w barwach Jagiellonii. "Poszło całkiem nieźle"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Mecz nie był dla mnie łatwy, ponieważ w letnich sparingach grywałem mniej od innych. Mimo wszystko uważam, że dzisiaj poszło mi całkiem nieźle - tak obrońca Jagiellonii Białystok, Lukas Klemenz, ocenił swój debiut z Wisłą Kraków (1:0).

Aż cztery mecze musiał odczekać na swoją szansę Lukas Klemenz. Obrońca sprowadzony latem do Jagiellonii Białystok z GKS-u Katowice otrzymał okazję debiutu w żółto-czerwonych barwach w niedzielnym starciu ligowym z Wisłą Kraków. - Początki były nerwowe - nie krył po meczu.

- Pierwsze podania miałem nieudane. Na szczęście wraz z upływem czasu było lepiej. Dużo pomagał mi też Ivan Runje. Nawet jeżeli popełniałem jakiś błąd, to mnie asekurował - dodał 22-latek.

Były młodzieżowy reprezentant Polski może być zadowolony ze swojego pierwszego występu w Jadze. Drużyna odniosła bowiem zwycięstwo i nie straciła bramki. - Samo spotkanie nie było dla mnie łatwe. W sparingach grałem bowiem mniej od innych. Dołączyłem w trakcie przygotowań. Ale uważam, że poszło mi całkiem nieźle - ocenił.

Nowy stoper białostoczan nie ukrywał, że zdaje sobie sprawę z hierarchii w zespole, gdzie na razie podstawową parę na środku tworzą wspomniany Runje i Nemanja Mitrović. - Ale będę walczył o jedenastkę - zapowiedział.

ZOBACZ WIDEO Drony kluczowe przy wyprawie Andrzeja Bargiela na K2. Dostarczyły leki i zapomnianą kamerę

Czy Lukas Klemenz to dobra alternatywa dla Ivana Runje i Nemanji Mitrovicia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL