Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Luka Modrić Getty Images / Laurence Griffiths / Staff / Na zdjęciu: Luka Modrić

Nieoficjalnie: Luka Modrić zostaje w Realu Madryt!

Jacek Stańczyk
Jacek Stańczyk
Luka Modrić jednak zostaje w Realu Madryt i dostanie podwyżkę! Będzie zarabiał 10 mln euro rocznie. Piłkarz wrzucił już do sieci zdjęcie z treningu.

Chorwat faktycznie myślał o wyjeździe z Hiszpanii, ale ostatecznie po rozważeniu "za" i "przeciw", po rozmowie z rodziną odstąpił od tego pomysłu. Tak podał dziennik "AS" powołując się na osoby z najbliższego otoczenia zawodnika. Luka Modrić w piątek miał się też spotkać z szefostwem klubu w sprawie swojej przyszłości. A potem opublikował w sieci zdjęcie z treningu. 

Piłkarz milczał od zakończenia mundialu w Rosji, gdzie wybrano go najlepszym piłkarzem. Pomocnika mocno kusił Inter Mediolan oferując 6-letnią współpracę: przez 4 lata Chorwat grałby we Włoszech, a kolejne 2 w chińskim klubie Jiangsu Suning, z którym Inter ściśle współpracuje. 70 procent udziałów w mediolańskim klubie posiada chiński Suning Holdings Group, który jest także właścicielem drużyny Jiangsu Suning. Propozycja dla piłkarza była z gatunku tych "nie do odrzucenia". Miał zarabiać około 10 mln euro rocznie. 

Modrić w Madrycie kasuje z kolei 6,5 mln euro rocznie, więc domagał się podwyżki. W Realu lepiej od niego zarabiali choćby Gareth Bale i Sergio Ramos (11 mln euro rocznie), ale też Toni Kroos i Karim Benzema (8,5 mln). I Chorwat - jak podaje dobrze poinformowana "Marca" - dostanie większą pensję. Teraz zarobi 10 mln euro rocznie. 

Jego obecna umowa obowiązuje jeszcze przez dwa lata. 

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Piękne trafienie Roberta LewandowskiegoRozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL