Najnowsze Wyniki/Kalendarz
drużyna Bayernu MonachiumGetty Images / Na zdjęciu: drużyna Bayernu Monachium

Eintracht - Bayern na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, w ramach Superpucharu Niemiec, odbędzie się mecz Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Superpuchar Niemiec: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę (12 sierpnia) o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium w ramach Superpucharu Niemiec. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Komentatorami widowiska będą: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak.

Spotkanie Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium można obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje internetowe można znaleźć w serwisach elevensports.pl, Player.pl i Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Superpuchar Niemiec rozpocznie rozgrywki w sezonie 2018/2019. Bayern Monachium będzie faworytem do wygrania tego trofeum. Bawarczycy z pewnością będą chcieli w dobrych humorach wejść w zmagania o tytuł mistrza Niemiec. Zdobycie Superpucharu to z pewnością dobry start. Przeciwnikiem Bayernu będzie Eintracht Frankfurt.

Początek meczu Eintracht - Bayern: 20:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE za darmo: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Zbigniew Boniek wyjaśnia sytuację z Giannim De Biasim: Nie było kłótni, nie było pretensji

Czy będziesz oglądać transmisję z meczu Eintracht - Bayern w ramach Superpucharu Niemiec?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL