Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Na zdjęciu od lewej: Dariusz Mioduski, Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek

El. LE: Pawłowicz po odpadnięciu polskich drużyn napisała do Bońka. Nawiązała do jego słynnego wpisu

Robert Czykiel
Robert Czykiel
- Jawi się Pan dla mnie kierownikiem fascynującym - pisze posłanka Krystyna Pawłowicz do Zbigniewa Bońka. To jej reakcja na krótką przygodę polskich klubów w europejskich pucharach.

Polscy kibice jesienią będą musieli emocjonować się meczami zagranicznych drużyn w europejskich pucharach. Wszyscy nasi czterej przedstawiciele przepadli w eliminacjach. W czwartek z Ligą Europy pożegnali się piłkarze Legii Warszawa, Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok. To sprawiło, że w portalach społecznościowych uaktywnili się politycy. Janusz Korwin-Mikke zadrwił z Arkadiusza Malarza, o czym możecie przeczytać obok.

Na Twitterze kompromitację polskich drużyn skomentowała także Krystyna Pawłowicz. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości wykorzystała okazję, by zaczepić Zbigniewa Bońka.

Powyższy wpis jest nawiązaniem do dyskusji, która wywiązała się przy okazji mistrzostw świata 2018. Posłanka zapytała wówczas, czy jest sens dalszej gry Polaków w mundialu, gdy stracili szanse na wyjście z grupy.

Prezes PZPN zaprosił Pawłowicz na kawę i dodał "po tym wpisie, jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą". Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Tym razem Boniek jeszcze nie odpowiedział na zaczepkę Pawłowicz.

W komentarzach pod swoim wpisem posłanka przyznała, że jej zdaniem to szef PZPN odpowiada za wyniki polskich drużyn. Odpadnięcie Legii z Football 1991 Dudelange określiła mianem klęski, a rywali nazwała "kelnerami z Luksemburga".

ZOBACZ WIDEO The Championship: pierwszy triumf Sheffield United, druga porażka QPR [ZDJĘCIA ELEVENS SPORTS 3]

Czy twoim zdaniem PZPN odpowiada za stan polskiej piłki klubowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL