Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiNewspix / LUKASZ SKWIOT/CYFRASPORT / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Pini Zahavi zaproszony na rozmowy przez Bayern. Mateusz Borek zdradza szczegóły

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi został zaproszony przez Bayern Monachium na rozmowy. Jak ujawnił Mateusz Borek, w grę wchodzi ustalanie szczegółów nowego kontraktu polskiego napastnika.

Kilka dni temu prezydent Bayernu MonachiumUli Hoeness wyznał, że w ostatnich tygodniach Robert Lewandowski i jego agent nalegali na spotkanie z władzami klubu, jednak ten nie znalazł dla nich czasu. - Pięć razy chcieli się umówić, ale powiedziałem, że znajdę czas dopiero 2 września o godz. 14:30 - powiedział wprost Niemiec.

Okazuje się jednak, że ostatecznie dojdzie do rozmów Piniego Zahaviego z przedstawicielami klubu z Bawarii.

Na antenie programu "Przeglądu Sportowego" pod tytułem "Misja Futbol" dziennikarz Polsatu Mateusz Borek wyznał, że agent Lewandowskiego został sam zaproszony przez władze Bayernu.

 - Dowiedziałem się, że Pini Zahavi został zaproszony na rozmowy i ma wpaść już niedługo do Monachium - zdradził znany komentator. Jego zdaniem w grę wchodzi podpisanie nowego kontraktu przez najlepszego polskiego piłkarza.

 -  Nie wykluczam, że Robert przedłuży kontrakt z Bayernem Monachium i będzie związany za chwilę na nowych zasadach z klubem kierowanym przez Uliego Hoenessa - dodał Borek.

 - Nie wiem, czy będzie ustalona klauzula odstępnego po tym sezonie, bo nie sądzę, żeby Robert miał odchodzić w przerwie zimowej - zaznaczył.

Z pozostania Lewandowskiego w Bayernie najbardziej powinni się cieszyć kibice tego klubu. W trzech pierwszych meczach nowego sezonu kapitan reprezentacji Polski strzelił pięć bramek.

[b]ZOBACZ WIDEO: Andrzej Bargiel Sportowcem Roku 2018? "W innych sportach nie ryzykuje się życiem"

[/b]

Bundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Czy Robert Lewandowski podjął dobrą decyzję o pozostaniu w Bayernie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL