Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub RzeźniczakGetty Images / Dan Istitene / Na zdjęciu: Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak nadal pamięta o Legii. Zrobił sobie wyjątkowy tatuaż

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Jakub Rzeźniczak nadal jest silnie związany emocjonalnie z Legią. Nie ukrywa przywiązania do warszawskiego klubu. Piłkarz Karabachu Agdam wytatuował sobie na nogach datę powstania stołecznej drużyny.

Jakub Rzeźniczak był związany z Legią od 2004 roku, gdy trafił na Łazienkowską 3 z Widzewa Łódź. Sięgnął ze stołecznym klubem po 12 trofeów - pięć mistrzostw, sześć Pucharów i jeden Superpuchar Polski.

Rozegrał dla Legii 376 spotkań, co daje mu czwarte miejsce na klubowej liście wszech czasów. Latem zeszłego roku, mimo ważnego kontraktu, postanowił odejść do azerskiego Karabachu Agdam.

- Przyszedłem jako 17-letni chłopak, odchodzę jako 30-letni facet, mąż, zawodnik, który rozegrał wiele meczów. Ciężko określić, jakie uczucia mną teraz targają - łatwo nie jest - mówił w momencie odejścia.

Z Karabachem zagrał w Lidze Mistrzów, zdobył mistrzostwo Azerbejdżanu, ale piłkarz nadal jest silnie związany emocjonalnie z Legią. Nie ukrywa przywiązania do warszawskiego klubu. Najlepszym tego dowodem jest najnowszy tatuaż. Gracz Karabachu Agdam wytatuował sobie na nogach datę powstania stołecznej drużyny.

ZOBACZ WIDEO Kibice na pierwszym miejscu? Jerzy Brzęczek ma ważny cel

Czy Jakub Rzeźniczak wróci kiedyś do Legii Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL