Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gerard Pique w barwach narodowych Hiszpanii Getty Images / Manuel Queimadelos Alonso / Na zdjęciu: Gerard Pique w barwach narodowych Hiszpanii

Gerard Pique na treningi... jeździ rowerem. To przez problemy z prawem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Gerard Pique został ostatnio przyłapany na jeździe samochodem bez ważnego prawa jazdy. Hiszpan, który nie może prowadzić auta, na trening przyjechał rowerem elektrycznym, który wart jest około 9 tysięcy funtów.

Pod koniec sierpnia patrol policji zatrzymał zawodnika na jednej z ulic Barcelony. Okazało się, że Gerard Pique ma nieważne prawo jazdy, ponieważ przekroczył liczbę punktów karnych.

Policjanci, zgodnie z procedurą, skierowali sprawę do ekspresowego rozpatrzenia do sądu. Kara, która grozi zawodnikowi, to od 3 do 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Zapewne skończy się na zapłaceniu grzywny (w wysokości 288 tysięcy euro) bądź pracach społecznych (od 31 do 90 dni), co często jest stosowane do znanych osób.

Hiszpan, który nie może prowadzić auta, na trening przyjechał rowerem elektrycznym, który wart jest około 9 tysięcy funtów. "The Sun" podaje, że może on osiągnąć prędkość 45 mil na godzinę.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: 10 goli w meczu Barcelony! Kanonada mistrzów Hiszpanii [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Rozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL