Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Zieliński Newspix / Łukasz Skwiot / Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Problemy Piotra Zielińskiego ze zdrowiem

Marek Wawrzynowski
Marek Wawrzynowski
Piotr Zieliński, pomocnik Napoli i reprezentacji Polski, po meczu z Włochami narzeka na ból kostki. Z tego powodu zawodnik został zmieniony.

Pomocnik, który strzelił jedyną bramkę dla reprezentacji Polski w zakończonym podziałem punktów meczu z Włochami (1:1), musiał opuścić boisko już w 65. minucie. Został zmieniony przez Karola Linettego.

Jak się okazuje, piłkarz musiał opuścić murawę z powodu urazu. - Przekazałem trenerowi, że boli mnie kostka. Miałem z nią problemy jeszcze przed sezonem, ból nadal jest odczuwalny. Po konsultacji z trenerem powiedziałem, żeby ktoś mnie zastąpił - mówił w rozmowie z oficjalnym portalem PZPN.

Z kolei "Gazeta Wyborcza" uważa, że konkretnie chodzi o kontuzję stawu skokowego. Podczas jednego z treningów w Napoli zawodnik stał na piłce. Arkadiusz Milik wykopał mu ją dla żartu i spowodował uraz kostki. Na razie nie ma informacji, czy Zieliński może być wykluczony z meczu z Irlandią.

ZOBACZ WIDEO Krychowiak wymienił, czego zabrakło Polakom w spotkaniu z Włochami. "To jest tylko zremisowany mecz"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy Piotr Zieliński zostanie kiedyś liderem kadry?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL