Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Walter Sabatini PAP/EPA / MASSIMILIANO SCHIAZZA / Na zdjęciu: Walter Sabatini

Problemy zdrowotne dyrektora Sampdorii Genua. Trafił na intensywną terapię

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Walter Sabatini ma poważne problemy zdrowotne. Dyrektor Sampdorii Genua trafił na oddział intensywnej opieki medycznej. Klub wydał specjalny komunikat, w którym uspokoił kibiców.

Włoskie media poinformowały, że Walter Sabatini trafił do szpitala w Rzymie. Działacz miał problemy z oddychaniem i lekarze zdecydowali, że został przyjęty na oddział intensywnej opieki medycznej. Według medialnych doniesień, jego stan ma być ciężki. W przeszłości Sabatini zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Władze Sampdorii Genua wydały krótki komunikat dotyczący stanu zdrowia dyrektora technicznego. - To zwykłe badania kontrolne i sytuacja jest opanowana. Jak zawsze w takich przypadkach, prosimy o uszanowanie prywatności - przekazał włoski klub.

Sampdoria to najbardziej "polski" klub we Włoszech. W kadrze są Bartosz Bereszyński, Dawid Kownacki i Karol Linetty. Cała trójka to silne punkty zespołu. Linetty zagrał w trzech meczach w tym sezonie, a Kownacki i Bereszyński zaliczyli po dwa występy. Z kolei w ostatniej kolejce Bereszyński zaliczył asystę przy trafieniu Fabio Quagliarelli.

Po trzech kolejkach Sampdoria zajmuje trzynaste miejsce w tabeli Serie A, a w swoim dorobku ma trzy punkty. Warto jednak dodać, że klub ten ma o jeden mecz rozegrany mniej niż rywale.

ZOBACZ WIDEO Po 4 latach przerwy wrócił do reprezentacji. "Każdy oczekiwał ode mnie, nie wiadomo czego"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL