Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mario BalotelliGetty Images / Claudio Villa / Na zdjęciu: Mario Balotelli

Mario Balotelli ukarany za nadwagę? Wymowne słowa prezesa

Dawid Borek
Dawid Borek
- Przed Mario świetny sezon. Sprawimy, że będzie w jak najlepszej kondycji. To wspaniały gracz - mówi Jean-Pierre Rivere, prezes OGC Nice, który nie chce jednak potwierdzić, że nałożył na Włocha karę za jego nadwagę.

Włoski napastnik na pierwszy trening OGC Nice przyjechał z nadwagą. I to niemałą, bo zdaniem "L'Equipe" masa Mario Balotellego zwiększyła się o 12 kilogramów, dobijając do "setki".

- To jego wina, ponieważ profesjonalista nie może doprowadzić do takiej sytuacji. Aby być wspaniałym piłkarzem, zawsze musisz być w formie. Balotelli w takim stanie jest bezużyteczny - skrytykował Balotellego Zbigniew Boniek po meczu Włochy - Polska (1:1).

We francuskich mediach pojawiała się informacja, że klub nałożył na napastnika karę finansową za jego nadwagę na początku sezonu. Wieści nie chce potwierdzić prezes OGC Nice, który jednak w rozmowie z "Nice Matin" daje do zrozumienia, że faktycznie było coś na rzeczy.

- W Nicei nie mamy zwyczaju traktowania niektórych graczy wyjątkowo. Mario popełnił błąd. Przed nim jednak świetny sezon. Sprawimy, że będzie w jak najlepszej kondycji. To wspaniały gracz - mówi Jean-Pierre Rivere.

Z powodu problemów z wagą, Balotelli nie pojawi się w składzie OGC Nice na ligowy mecz ze Stade Rennais. Ten odbędzie się w piątek o godzinie 19:00.

ZOBACZ WIDEO Reprezentant Polski ocenił mecz z Irlandią. "Najważniejsze, że potem to poprawiliśmy"

Czy Balotelli szybko wróci do formy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL