Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Legii Warszawa Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: kibice Legii Warszawa

Oryginalna akcja Legii Warszawa. Klub zaskoczył najwierniejszych kibiców

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Piłkarze Legii Warszawa nie rozpieszczają ostatnio swoich kibiców, ale za to klub wie, jak sprawić przyjemność fanom. Najwierniejszych sympatyków mistrza Polski spotkała ostatnio miła niespodzianka.

W lutym 2015 roku warszawski klub uruchomił program lojalnościowy "Legiony". "Dzięki niemu najbardziej zaangażowani mogą liczyć na niedostępne nigdzie indziej przywileje i nagrody" - tak Legia zachęcała kibiców do przystąpienia do programu. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów Legii, a ci, którzy dołączyli do zabawy, nie żałują. 

Teraz najwierniejsi kibice Legii jeszcze raz przekonali się o tym, że warto zjawiać się przy Łazienkowskiej 3. Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości klub przygotował specjalne jubileuszowe stroje, w których podopieczni Ricardo Sa Pinto wystąpią w niedzielnym hicie 8. kolejki Lotto Ekstraklasy z Lechem Poznań.

Koszulki trafiły do sprzedaży i rozeszły się na pniu, ale jako pierwsi otrzymali je "Generałowie", czyli kibice, którzy od czasu powołania do życia "Legionów", nie opuścili żadnego (!) meczu Legii. W roli kurierów, którzy dostarczyli prezenty 28 najwierniejszym z najwierniejszych, wystąpili m.in. Michał Kucharczyk, Marek Saganowski czy Tomasz Kiełbowicz.

Zobacz nietypową akcję Legii Warszawa:

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL