Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mario Balotelli (z lewej) PAP/EPA / GIORGIO BENVENUTI / Na zdjęciu: Mario Balotelli (z lewej)

Mario Balotelli: Kara za nadwagę? Spójrzcie na moją sylwetkę!

Dawid Borek
Dawid Borek
- Ja dostałem karę za nadwagę? Spójrzcie na moją sylwetkę! - mówi Mario Balotelli, odnosząc się do rzekomej grzywny nałożonej na niego przez OGC Nice. - Ten, kto tak napisał, powinien stracić pracę - dodaje.

Włoch na pierwszym treningu OGC Nice pojawił się z dodatkowymi kilogramami. Dziennikarze "L'Equipe" dowiedzieli się, że waga pokazała okrągłą "setkę", co oznaczało, że Mario Balotelli przytył o 12 kg. 

Francuskie media po pojawieniu się informacji o nadwadze napastnika poinformowały o nałożeniu na Balotellego kary finansowej za zbędne kilogramy. Wieści tych nie chciał potwierdzić prezes OGC Nice, choć ten w wywiadzie dla "Nice Matin" dał do zrozumienia, że włoski piłkarz poniósł konsekwencje nietrzymania optymalnej wagi.

- Mnie ukarano za nadwagę? Spójrzcie na moją sylwetkę! To zabawne, że ktokolwiek mówi o nadwadze. Idźcie w diabły z takimi śmieciami. Ktokolwiek napisał, że nałożono na mnie grzywnę, powinien stracić pracę - napisał zirytowany Balotelli na Instagramie.

Włoch dodał ponadto, że jego absencja w meczu OGC Nice ze Stade Rennais nie wynikała z problemów z wagą. Bez Balotellego w składzie zespół z Nicei wygrał to spotkanie 2:1.

ZOBACZ WIDEO: WP Express: Tenis dla najmłodszych

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL