Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław Tytoń Newspix / ZUMAPRESS.com / Na zdjęciu: Przemysław Tytoń

Przemysław Tytoń trenuje z Wisłą Płock, ale raczej w niej nie zagra

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Przemysław Tytoń trenuje z Wisłą Płock i właśnie tam spróbuje odbudować formę. W klubie z Mazowsza jednak najprawdopodobniej nie zagra.

14-krotny reprezentant Polski, który był w kadrze na Euro 2012 (w meczu otwarcia z Grecją obronił rzut karny i uratował dla Biało-Czerwonych remis 1:1), spędził dwa minione sezony w Deportivo La Coruna, a obecnie pozostaje bez zatrudnienia.

W poniedziałek 31-latek pojawił się na zajęciach drużyny Dariusza Dźwigały, jednak to nie musi oznaczać, że wkrótce będzie przywdziewał jej barwy.

- Wyraziliśmy zgodę na treningi Przemka z naszym zespołem, chcemy mu pomóc w dojściu do pełnej dyspozycji. W tym momencie nie są jednak prowadzone rozmowy dotyczące podpisania kontraktu z tym zawodnikiem - powiedział na łamach oficjalnego serwisu Wisły prezes Jacek Kruszewski.

Aktualny sezon w bramce Nafciarzy rozpoczął Thomas Daehne, który bronił do 8. kolejki. Później w spotkaniu 9. serii z Cracovią (1:3) trener Dariusz Dźwigała postawił na Marcela Zapytowskiego, zaś w dwóch ostatnich potyczkach (pucharowej z Siarką Tarnobrzeg oraz ligowej z Lechią Gdańsk) dał szansę Bartłomiejowi Żynelowi.

ZOBACZ WIDEO Show Krzysztofa Piątka! Polak z dubletem! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Przemysław Tytoń byłby wzmocnieniem dla Wisły Płock?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL