Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Filip Marchwiński (z prawej) Newspix / MARCIN RAJCZA / Na zdjęciu: Filip Marchwiński (z prawej)

Nowe twarze na treningu Lecha Poznań, wśród nich 16-latek

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W trakcie przerwy reprezentacyjnej trener Ivan Djurdjević dał szansę kilku zawodnikom rezerw. Na treningu Lecha pojawił się m.in. Filip Marchwiński.

W sobotę 16-letni pomocnik wystąpił w wewnętrznym sparingu (dwie bramki zdobył w nim Dioni, a po jednej Krzysztof Kołodziej, Maciej Gajos, Dariusz Dudka oraz Wołodymyr Kostewycz).

- Dobrze było zobaczyć w takiej konfrontacji młodych zawodników. Filip Marchwiński jest z rocznika 2002, a dzisiaj miał przyjemność zagrać w wymieszanych składach z graczami z pierwszego zespołu. Po meczu sam przyznał, że kilka razy został ostro potraktowany, a więc to jest dla tego chłopaka fajne doświadczenie. W takich chwilach nasi wychowankowie wiedzą, że liczymy na nich i im się przyglądamy - powiedział dla oficjalnego serwisu Kolejorza trener Ivan Djurdjević.

W trakcie przerwy reprezentacyjnej sztab Kolejorza zrezygnował z rozgrywania sparingu i właśnie stąd pomysł na potyczkę wewnętrzną. Oprócz Marchwińskiego, spośród zawodników rezerw wzięli w niej udział także: Filip Nawrocki, Jakub Pawlicki, Kacper Friska, Arkadiusz Kaczmarek, Mateusz Skrzypczak, Eryk Kryg, Krzysztof Kołodziej, Tomasz Kaczmarek oraz Dariusz Dudka.

Najbliższy mecz ligowy poznaniacy rozegrają w przyszłą sobotę. Podejmą wówczas Koronę Kielce.

ZOBACZ WIDEO Polska - Portugalia. Kamil Glik: Po takich meczach nie zasypia się łatwo

Czy rezygnacja ze sparingu w przerwie na kadrę to właściwa decyzja sztabu Lecha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • Mo39 Zgłoś
  Skoro powołał ich Djurdjević to jest sprawa wątpliwa co do ich wartości, gdyż trener ten nie posiadł umiejętności oceny klasy poszczególnych zawodników, a do tego to żaden trener
  Czytaj całość
  tylko uzurpator.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL