Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marek Koźmiński Materiały prasowe / UEFA / Na zdjęciu: Marek Koźmiński

Wiceprezes PZPN zaatakował polskich graczy. Fani nie mają wątpliwości, kogo miał na myśli

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Po spotkaniu z Włochami Marek Koźmiński, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, zarzucił niektórym reprezentantom Polski, że "przeszli obok meczu". Nasi czytelnicy wskazali, kogo mógł mieć na myśli.

Reprezentacja Polski przegrała u siebie z Włochami 0:1 po bramce w doliczonym czasie gry. Porażka sprawiła, że kadrowicze Jerzego Brzęczka nie mają szans na utrzymanie się w Lidze Narodów A. 

- Smutne jest to, że niektórzy zawodnicy, nie chcę mówić nazwiskami, bo to nie miejsce i godzina, którzy aspirują do gry w tej kadrze, całkowicie zawiedli. To bardzo smutne. W takim momencie trzeba dać z siebie wszystko. Myślę, że niektórzy przeszli obok meczu - powiedział Marek Koźmiński w rozmowie z telewizją Polsat Sport.

Nasi czytelnicy wzięli udział w ankiecie pt. "Kogo mógł mieć na myśli Marek Koźmiński?" Po oddaniu ponad 5 tys. głosów w zestawieniu pewnie prowadzi Robert Lewandowski (39 proc.), za którym znaleźli się Karol Linetty (21 proc.), Arkadiusz Milik (13 proc.) i Piotr Zieliński (9 proc.).


Czytelnicy WP SportoweFakty chętnie odpowiadali również na inne pytanie, dotyczące reprezentacji Polski. W tekście pt. "Maciej Terlecki: Lewandowski zaczął się dziwnie zachowywać. Obraża się na wszystkich" zapytaliśmy Was, w jakim systemie powinna grać kadra.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski o Lidze Narodów: Nie wiem o co chodzi. Dla mnie to nie są mecze o coś

Prawie połowa ankietowanych postawiła na ustawienie 4-4-1-1 z Piotrem Zielińskim ustawionym tuż za Robertem Lewandowskim. Co ciekawe, na drugim miejscu znalazł się system, którego z niepowodzeniem próbował Adam Nawałka 3-4-3.

Czy reprezentacja Polski wróci jeszcze do Ligi Narodów A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

 • Urszula Boszulak Zgłoś
  Myślę, że Robert Lewandowski ma pełne prawo do wypowiadania się i należałoby korzystać z jego doświadczenia. Jego krytyczne uwagi na temat sytuacji w Bayernie mimo, że były
  Czytaj całość
  potępiane, zdają się mieć uzasadnienie. Nie można oczekiwać, że tylko będzie kopał piłkę - nie piłkarz tego formatu, nawet jeżeli od jakiegoś czasu nie jest taki bramkostrzelny. Rozumiem jego frustrację. Żeby były wyniki, WSZYSTKO musi funkcjonować jak w szwajcarskim zegarku.
  • Waldek NY Zgłoś
   A kto wybral trenera ktory jest za slaby aby prowadzic Jagielonie a prowadzi Polske ? Bo chyba nie Lewandowski!
   • Eric Getting Zgłoś
    Lewandowski Koźmiński Was nie potrzebuje, ma na chleb. Wy PZPN jeszcze potrzebujecie Roberta, albo i nie. Proste.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL