Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cezary Kucharski Agencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: Cezary Kucharski

Wymiana złośliwości na Twitterze. Cezary Kucharski kontra Zbigniew Boniek i Janusz Basałaj

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Piłkarze reprezentacji ograniczą działania medialne na zgrupowaniach - ta informacja wywołała spore poruszenie. Nie spodobało się to między innymi Cezaremu Kucharskiemu.

Ostatnie słabe wyniki reprezentacji Polski sprawiły, że Polski Związek Piłki Nożnej postanowił zareagować. Pod wodzą Jerzego Brzęczka w czterech meczach zespół dwukrotnie remisował, dwukrotnie przegrywał i spadł do drugiej dywizji Ligi Narodów UEFA. 

PZPN uznał więc, że piłkarze powinni ograniczyć swoją aktywność medialną. Podczas zgrupowań ma być wyznaczony tylko jeden dzień na wywiady z przedstawicielami mediów.

Sytuację tę skomentował Cezary Kucharski na Twitterze. "Piłkarze powinni rozmawiać tylko z komisją mediów PZPN i portalem Łączy Nas Piłka" - ironizował. Na odpowiedź ze strony Zbigniewa Bońka długo nie trzeba było czekać.

"Mogą rozmawiać z wszystkimi, a że z Tobą żaden piłkarz już nie chce rozmawiać, to chyba nie wina PZPN?" - napisał szef PZPN, nawiązując do menedżerskiej działalności Kucharskiego. "Widzę, że zabolało, ale po co te emocje i złośliwości! Zapewniam Ciebie że daje sobie dobrze radę-a rzeczywistość to nie tweeter" - to odpowiedź "Kucharza" (pisownia oryginalna).


Do dyskusji włączył się także Janusz Basałaj, przewodniczący wspomnianej Komisji ds. Mediów i Marketingu PZPN. Wypomniał on Kucharskiemu parlamentarną przeszłość.


"Janusz... już Ty mogłeś sobie odpuścić, Zibi przynajmniej aplauz gimbazy zyskuje" - wypalił Kucharski. Dalszą część ich rozmowy można przeczytać poniżej.

Fot. TwitterFot. Twitter

ZOBACZ WIDEO Szczęsny o Piątku i meczu z Włochami

Czy ograniczenie aktywności medialnej piłkarzy to dobry ruch PZPN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • wisus54 Zgłoś
  Jak słyszę że jako kibic wystawiono mnie do wiatru i zapłaciłem za bilet na mecz w którym kapitan "mojej reprezentacji" nie wiedział o co gra to mnie szlag jasny trafia. Panie
  Czytaj całość
  Lewandowski grałeś dla kibica takiego jak ja który zapłacił za bilet i była to dla niego kwota niemała która dla Ciebie i Tobie podobnym jest śmieszna ale to jeszcze nie powód abym płacił za to by mnie obrażano za moje ciężko zarobione pieniądze.
  • mar-bor Zgłoś
   Dominika, ten artykuł zasługuje na nagrodę Pulitzera ...

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL