WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Michał Chwiediuk / Na zdjęciu: piłkarze Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Transmisję z meczu Śląsk Wrocław - Arka Gdynia można oglądać na antenie Canal+ Sport. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Lotto Ekstraklasa LIVE: Śląsk - Arka na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W sobotę (20 października) o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w ramach 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Transmisję TV można będzie obejrzeć na antenie Canal+ Sport.

Starcie Śląsk - Arka będzie transmitowane również w internecie. Stream online wystartuje na platformie Canal+ Sport Online, która jest aktywna za darmo tylko dla wszystkich abonentów NC+. Można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo z meczu Śląsk - Arka w WP SportoweFakty.

Arka Gdynia oraz Śląsk Wrocław znajdują się w dolnej części tabeli Lotto Ekstraklasy. Na tym etapie rozgrywek różnice punktowe pomiędzy zespołami są jeszcze na tyle małe, że właściwie jedna wygrana pozwala wywindować się w górę zestawienia.

Początek meczu Śląsk Wrocław - Arka Gdynia: 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski o taktyce kadry: Jest system, który bardziej nam odpowiada. Myślę, że trener zdaje sobie z tego sprawę

Czy będziesz oglądać mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL