Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marko Poletanović Materiały prasowe / Jagiellonia Białystok / Na zdjęciu: Marko Poletanović

Marko Poletanović po meczu Jagiellonia - Pogoń: Pracuję bardzo ciężko i będę grał jeszcze lepiej

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Jestem w drużynie już miesiąc, za dwa tygodnie powinien być widoczny kolejny progres - powiedział Marko Poletanović po meczu z Pogonią (2:1). - Musimy zapomnieć o tej wygranej i myśleć już o meczu z Legią - dodał pomocnik Jagiellonii.

Jagiellonia pokonała 2:1 u siebie Pogoń Szczecin. Tym samym białostoczanie przełamali się po dwóch spotkaniach bez zwycięstwa. - Pokazaliśmy dziś charakter. Jestem bardzo zadowolony - powiedział po piątkowym starciu Marko Poletanović.

Serb po raz pierwszy od przyjazdu do Polski zagrał pełne 90 minut, a na trybunach wspierała go rodzina. - To był mój debiut w podstawowym składzie na białostockim stadionie. Mamy trzy punkty, to cieszy. Ale za tydzień czeka nas kolejny trudny mecz, dlatego musimy szybko zapomnieć o tej wygranej i myśleć o grze z Legią - zaznaczył Poletanović. 

Wychowanek Vojvodiny Novy Sad zebrał wiele pochwał za swój występ. Mimo to nie ukrywał że wymaga od siebie jeszcze lepszej gry. - Kiedy tu przyszedłem byłem nieprzygotowany. Dlatego pracuje bardzo ciężko na treningach, a z każdym meczem czuję się coraz lepiej. Jestem w drużynie już miesiąc, za dwa tygodnie powinien być widoczny kolejny progres - zakończył.

ZOBACZ WIDEO Przyśpiewki, pamiątki, autografy i pistolety. Genua oszalała na punkcie Krzysztofa Piątka

Czy uważasz, że Marko Poletanović tym meczem wywalczył miejsce w pierwszym składzie Jagi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL