Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Lecha Poznań WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: kibice Lecha Poznań

Zabrudzone krzesełka dla fanów Lecha. Skandal w meczu Ekstraklasy w Szczecinie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kibic futbolu z Poznania wrzucił do sieci zdjęcie zabrudzonych krzesełek w sektorze gości ze stadionu Pogoni Szczecin. "Paprykarz dla kibiców Lecha" - napisał na Twitterze.

W sobotę (27 października) Pogoń Szczecin zmierzyła się z Lechem Poznań w meczu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy (od godz. 20:30). Przed spotkaniem Paweł Nowak, były piłkarz B-klasowego Poznań FC oraz fan Legii Warszawa mieszkający w Poznaniu, poinformował w mediach społecznościowych o skandalicznym zachowaniu gospodarzy w stosunku do kibiców Kolejorza.

Na dowód organizacyjnej wpadki Pogoni (służby porządkowe nie posprzątały na czas trybun) sympatyk futbolu z Poznania zamieścił na Twitterze zdjęcie zabrudzonych krzesełek (prawdopodobnie pastą rybną), znajdujących się w sektorze gości. "Paprykarz dla kibiców Lecha" - podpisał zdjęcie. "Pozostaje nam się tylko śmiać. Na płacz już jest za późno" - dodał Nowak w komentarzu.


Sprawa brudnych fotelików nie jest przypadkowa. Decyzją Komisji Ligi Ekstraklasy, fani Lecha nie mogą wyjeżdżać zorganizowaną grupą na wyjazdowe mecze swojej drużyny. W Poznaniu wymyślono więc, że grupa kibiców uda się na Pomorze, by... zwiedzić zburzoną dwa lata temu fabrykę "Paprykarza Szczecińskiego".

Kolejnym punktem wycieczki było oczywiście kibicowanie Lechowi w sobotnim meczu. Pomysłowość fanów Kolejorza jest godna podziwu, ale najwyraźniej nie spodobało się to zwolennikom szczecińskiego zespołu.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: Mecz pięknych goli w Valladolid. Rażąca nieskuteczność gospodarzy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL