Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Pamela AndersonGetty Images / Dave Kotinsky / Na zdjęciu: Pamela Anderson

Głośny romans jednak trwa. Pamela Anderson przyłapana na meczu Adila Ramiego

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Pamela Anderson zawitała na Stade Velodrome na mecz Olympique Marsylia z Paris Saint Germain. To może oznaczać, że jej związek z Adilem Ramim wcale się nie zakończył.

O ich związku mówili wszyscy, szczególnie podczas Mistrzostw Świata 2018, gdzie Pamela Anderson towarzyszyła swojemu partnerowi, który ostatecznie zdobył mistrzostwo świata z reprezentacją Francji.

Sielanka nie trwała jednak długo. Portal TMZ na początku września poinformował, że to koniec związku, Adil Rami bowiem oświadczył się swojej 21 lat starszej wybrance, a ta nie tylko odrzuciła jego propozycję, ale również zerwała z nim.

Aktorka miała się wyprowadzić z Lazurowego Wybrzeża, ale miała pozostać we Francji, by występować w tamtejszej edycji "Tańca z gwiazdami".

Pamela Anderson została przyłapana podczas ostatniego meczu, jak kibicowała drużynie Ramiego. Entuzjastycznie reagowała i przeżywała mocno to, co działo się na boisku. Ostatecznie Paris Saint Germain zwyciężyło z Olympique Marsylia 2:0.

"The Sun" uważa, że para znów się spotyka. Przypomnijmy, że po raz pierwszy pokazali się wspólnie podczas Grand Prix Monako w maju 2017 roku.

ZOBACZ WIDEO: Urszula Radwańska chce podbić świat mody. "Wierzę, że będzie to światowa marka"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL