Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicklas BendtnerGetty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Nicklas Bendtner

Nicklas Bendtner skazany na 50 dni więzienia

Marek Wawrzynowski
Marek Wawrzynowski
Nicklas Bendtner został skazany na 50 dni więzienia. Były napastnik reprezentacji Danii musi ponieść karę za pobicie taksówkarza.

Do incydentu doszło we wrześniu. Przedstawiciel duńskiej korporacji taksówkarskiej powiedział: "Mogę potwierdzić, że w niedzielę doszło do poważnego napadu na jednego z naszych kierowców. Trafił on do szpitala, gdzie musiał przejść operację złamanej szczęki. Napaść zgłoszona została na policję i możemy potwierdzić, że napastnikiem był Nicklas Bendtner".

Były zawodnik reprezentacji Danii i m.in. Arsenalu, obecnie grający w norweskim Rosenborgu Trondheim, spędzi w więzieniu 50 dni. Taki werdykt wydał Sąd Miejski w Kopenhadze. Adwokat 30-letniego piłkarza zapowiedział apelację. 

Dowodem w sprawie jest nagranie z taksówki. Do incydentu doszło w Kopenhadze we wrześniu. Bendtner bawił się w stolicy swojej ojczyzny z dziewczyną. Potem wsiadł do taksówki i zażądał kursu, po którym odmówił zapłacenia taksówkarzowi równowartości ok. 25 złotych. Teraz nie tylko spędzi 50 dni w areszcie, ale będzie musiał zapłacić ok 5 tysięcy złotych.

ZOBACZ WIDEO: Paweł Fajdek znalazł się na ustach całego świata. "Ta historia nie zniknie już nigdy" [1/2]

Czy Nicklas Bendtner zmarnował swoją karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL