Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Gwardia Opole / Na zdjęciu: zawodnicy Gwardii Opole

PGNiG Superliga LIVE: Gwardia Opole - Chrobry Głogów na żywo w TV i online. Gdzie oglądać?

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Starcie Gwardia Opole - Chrobry Głogów będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenie nSport+. Stream online na NC+GO.

PGNiG Superliga na żywo: Gwardia Opole - Chrobry Głogów na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W piątek (2 listopada) o godzinie 18:30 rozpocznie się pojedynek KPR Gwardia Opole - Chrobry Głogów w ramach 9. kolejki PGNiG Superligi. Transmisja TV zacznie się na antenie nSport+. Komentatorami widowiska będą Robert Skarżyński i Tomasz Rosiński. Wstęp do meczu rozpocznie się o 18:15. Reporterem będzie Piotr Bugajny.

Mecz KPR Gwardia Opole - Chrobry Głogów będzie dostępny na żywo także w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie NC+GO. Usługa jest aktywna tylko dla abonentów NC+. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Spotkanie nie ma wyraźnego faworyta. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach, trzykrotnie wygrywał Chrobry Głogów, dwukrotnie Gwardia Opole. Ciekawy jest fakt, że w czterech ostatnich spotkaniach tych drużyn, zawsze zwyciężali goście. 

Początek meczu Gwardia Opole - Chrobry Głogów: 18:30. Transmisja TV: nSport+. Stream online: NC+GO.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Demolka w Kielcach! Pewna wygrana PGE VIVE

Czy będziesz oglądać mecz Gwardia - Chrobry?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL