WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mike Hewitt / Na zdjęciu: piłkarze Chelsea FC

Chelsea - Crystal Palace na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, w ramach Premier League, odbędzie się mecz Chelsea - Crystal Palace. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Premier League LIVE: Chelsea - Crystal Palace na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę (4 listopada) o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie Chelsea - Crystal Palace. Transmisja TV odbędzie się na antenie Canal+ Sport 2. Komentatorami widowiska będą Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki.

Starcie Chelsea - Crystal Palace można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych i mogą z niej korzystać tylko abonenci NC+. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Chelsea FC stanie w niedzielę przed szansą na zrównanie się dorobkiem punktowym z Liverpoolem. The Blues muszą wygrać z Crystal Palace, aby dokonać tej sztuki. Orły zajmują czternaste miejsce w tabeli i mają osiem "oczek" na swoim koncie.

Początek meczu Chelsea - Crystal Palace: 17:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Timo Werner show! Hertha rozbita na własnym boisku [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Chelsea - Crystal Palace?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL