Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: mecz na stadionie Polonii Warszawa

1918 złotych za koszulkę polskiego klubu. Zaskakująca akcja na 100-lecie niepodległości

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Polonia Warszawa przygotowała dla kibiców replikę koszulki swojego klubu z 1918 roku. Fani chętnie by ją kupili, ale cena odstrasza.

11 listopada będziemy świętować setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W całym kraju szykują się liczne uroczystości, a o wyjątkowej chwili nie zapominają polskie kluby. Swój pomysł na uczczenie okrągłego jubileuszu zaprezentowała Polonia Warszawa.

Trzecioligowiec przygotował wyjątkową koszulkę, która została zrobiona na wzór tej, w której "Czarne Koszule" grały w 1918 roku. Jest godło Polski z tamtego okresu, kołnierzyk stylizowany na retro, czy napis "Odzyskanie niepodległości 1918". Wielu fanów skusiłoby się na taki zakup, ale...

Cena jednej koszulki to 1918 złotych. Zniżkę mają posiadacze karnetów i takie osoby muszą zapłacić 918 złotych. Łącznie wyprodukowano sto sztuk, ale już nie brakuje głosów, że trudno będzie znaleźć kupców.

Koszulki z numerami od 1 do 11 i 100 trafią na licytację. Z kolei ta z numerem 12 zostanie rozlosowana wśród karnetowiczów. Pozostałe trzeba kupić w wyżej wymienionych kwotach. Co ciekawe, pozyskane środki zostaną przekazane na wynagrodzenia zawodników, którzy obecnie grają w III lidze.

ZOBACZ WIDEO Koniec serii przegranych meczów. FSV Mainz wreszcie wygrywa [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy zapłaciłbyś 1918 zł za koszulkę ulubionego klubu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL