Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz Milik Z prawej Piotr Zieliński Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik. Z prawej Piotr Zieliński

TVP kupiła prawa do transmisji Pucharu Włoch

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Mecze Pucharu Włoch przez następne trzy lata będzie można oglądać w telewizji TVP. Nabycie praw potwierdził Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

W ostatnich sezonach mecze Pucharu Włoch oglądać można było w telewizji Polsat Sport. Teraz kibice będą mieli łatwiejszy dostęp do transmisji. Marek Szkolnikowski poinformował, że Telewizja Publiczna nabyła prawa do pokazywania Pucharu Włoch przez najbliższe trzy lata.

Pierwsze transmisje przeprowadzone zostaną jeszcze w tym sezonie. Najbliższa runda rozegrana zostanie na początku grudnia.

Większość meczów transmitowanych będzie w TVP Sport, ale bardzo prawdopodobne, że największe hity pokaże również TVP 1. Przypomnijmy, że od czerwca kanał TVP Sport dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-3).

Wszystkie mecze transmitowane w TVP można za darmo oglądać również w internecie w serwisie sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

TVP Sport planuje zakup kolejnych praw do transmisji wydarzeń sportowych.

ZOBACZ WIDEO Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy zamierzasz oglądać transmisje z Pucharu Włoch?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL