Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / lisa.mueller.official / Na zdjęciu: Lisa Mueller

Lisa Mueller wywołała kontrowersje w Bayernie. "Bild" opisał jej życie prywatne

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Krytykując na Instagramie Niko Kovaca, trenera Bayernu Monachium, Lisa Mueller - żona Thomasa - stała się gwiazdą mediów. Dziennikarze niemieckiego "Bilda" odsłonili nieco kulis życia prywatnego małżeństwa Muellerów i samej Lisy.

Żona napastnika Bayernu Monachium uważana jest za powściągliwą i sympatyczną osobę. Thomas i Lisa poznali się w młodzieńczych latach, a ślub wzięli w 2009 roku. Jak sami podkreślają, prowadzą normalne życie, bez dumy i zbytniego rozgłosu. 

Dziennikarze "Bilda" dotarli do informacji, że wielką pasją Lisy Mueller są konie. Na co dzień nowa gwiazda niemieckich mediów zajmuje się hodowlą koni i jeździectwem. Bierze udział w turniejach, podczas których małżonce stara się towarzyszyć Thomas Mueller.

Po raz pierwszy głośniej o Muellerach za naszą zachodnią granicą było za sprawą reklamy makaronów, w której wzięło udział małżeństwo. Teraz znów się o nich mówi, ale już za sprawą zachowania Lisy. 

Przypomnijmy, że w sobotę, podczas meczu Bayernu z SC Freiburgiem (1:1), żona napastnika monachijskiego klubu otwarcie skrytykowała Niko Kovaca, trenera mistrzów Niemiec. "Zajęło mu 70 minut, zanim zorientował się w tym, co oczywiste" - napisała na Instagramie. Żona Thomasa miała na myśli fakt, że jej mąż nie rozpoczął meczu w wyjściowym składzie, a na murawę wszedł dopiero na 20 minut przed końcem pojedynku. 

Co prawda Lisa Mueller szybko usunęła swój wpis, ale i tak odbił się on szerokim echem w niemieckich mediach. Później żona napastnika przeprosiła Kovaca i klub za swój wpis. Chorwacki szkoleniowiec Bayernu przyjął przeprosiny.

ZOBACZ WIDEO Bayern Monachium znowu traci punkty. Remis z Freiburgiem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (4):

 • Fajka13 Zgłoś
  Niech pańcie się zgłosi na trenera, może ją przyjmą ...w ramach parytetów ?
  • grolo Zgłoś
   "prowadzą normalne życie, bez dumy" - ... ????.Panie Łożyński, opanować Google Translator zamiast języka obcego to za mało. Poza tym, jeśli się chce brać pieniądze za artykuły
   Czytaj całość
   wypadałoby znać język polski, a przynajmniej znaczenie powszechnie znanych słów - jak np. duma.Poza tym artykuł jest o ...niczym. Życzę lepszego wyboru tematów.
   • Claudia_ Zgłoś
    [quote]Dziennikarze "Bilda" dotarli do informacji, że wielką pasją Lisy Mueller są konie[/quote]"Dotarli do informacji" xD czyt. weszli na jej Insta. I napisali o tym artykuł. Brawo.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL