Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mark Hughes Getty Images / Matthew Lewis / Mark Hughes

Trener Jana Bednarka na wylocie. Dostał ultimatum

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Angielskie media donoszą, że jeśli Southampton FC, w którym występuje Jan Bednarek, nie wygra najbliższego spotkania z Watfordem, to posadę straci Mark Hughes, 55-letni szkoleniowiec.

Southampton FC fatalnie radzi sobie w rozgrywkach Premier League. Na 11 rozegranych meczów zespół zdobył zaledwie siedem punktów. Po raz ostatni podopieczni Marka Hughesa wygrali... 1 września, pokonując Crystal Palace 2:0. W ostatniej kolejce drużyna została rozgromiona przez Manchester City (1:6).

Angielskie media donoszą, że posada Hughesa wisi na włosku. Kluczowy dla jego przyszłości będzie sobotni mecz z Watfordem FC. "Jeśli nie wygra, to może pakować walizki, zostanie zwolniony" - informuje "Mirror".

W gronie potencjalnych następców Hughesa wymienia się trzech kandydatów: Sam Allardyce, David Moyes i Gordon Strachan. Ten ostatni miał już okazję pracować w roli trenera Southampton FC (2001-2004).

Zmiana szkoleniowca byłaby nowym otwarciem dla Jana Bednarka, który w trzech ostatnich meczach znalazł się poza kadrą meczową.

ZOBACZ WIDEO Genoa zdemolowana przez Inter. Piątek zmiennikiem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Jan Bednarek zimą powinien zmienić pracodawcę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL