Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarz Górnika Łęczna rozbił luksusowe auto

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
We wtorkowy wieczór auto należące do piłkarza Górnika Łęczna Michała M. rozbiło się na słupie na jednej z ulic Lublina. Kierowcy i pasażerowi nic się nie stało.

We wtorek około godziny 23. policja w Lublinie otrzymała wiadomość o wypadku, do jakiego doszło al. Unii Lubelskiej. Samochód marki Maserati zatrzymał się na przydrożnym słupie.

Jak informuje serwis lublin112.pl, autem podróżowali piłkarze jednego z regionalnych klubów. Wkrótce okazało się, że właścicielem samochodu jest Michał M., piłkarz Górnika Łęczna.

Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, kierowcy nie było jednak w samochodzie.

Ten miał taksówką udać się na jeden z lubelskich komisariatów, gdyż ma dozór policyjny. Po kilkudziesięciu minutach Michał M. miał wrócić na miejsce zdarzenia.

To nie pierwsze problemy Michała M. W styczniu tego roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem kradzieży samochodu marki Porsche w Myślenicach. Wówczas reprezentował barwy Chojniczanki Chojnice.

ZOBACZ WIDEO Genoa zdemolowana przez Inter. Piątek zmiennikiem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (8):

 • Andrzej Retych Zgłoś
  "Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, kierowcy nie było jednak w samochodzie.Ten miał taksówką udać się na jeden z lubelskich komisariatów, gdyż ma dozór policyjny.
  Czytaj całość
  "Miało być elegancko i literacko, a wyszło jak zwykle, panie Tomaszu Skrzypczyński. Z tych dwóch nieudolnie skleconych przez Pana zdań wynika, że to samochód udał się taksówką na komisariat. Nawiasem mówiąc, silenie się w takich bzdetnych notatkach na napuszony język daje wyłącznie komiczne efekty. Stwierdzenie, że "piłkarz pojechał taksówką" całkowicie by wystarczyło.
  • dohtór hlaus Zgłoś
   jeszcze więcej kasiorki płaćcie takim koniosrajom
   • Jurek Maślanka Zgłoś
    tak prowadził jak gra - czyli beznadziejnie :-)
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL