Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek Agencja Gazeta / Jan Rusek / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Puchar Polski: Boniek przeprasza za losowanie. "Biorę to na siebie"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski musiało zostać powtórzone. W sieci wybuchła afera i kibice kpią z PZPN. Prezes Zbigniew Boniek zabrał głos i przeprosił za kompromitację.

W czwartek poznaliśmy pary 1/8 finału Pucharu Polski. Losowanie jednak zamieniło się w farsę. Pod koniec losujący Maciej Sawicki zauważył, że w misie brakuje Miedzi Legnica. Beniaminek Ekstraklasy został zestawiony ze Śląskiem Wrocław, ale chwilę później zapadła decyzja, by powtórzyć całe losowanie.

- Podczas mieszania kulek jedna z nich z Miedzią Legnica otworzyła się sama, a Maciek myśląc, że to klub już wylosowany wyrzucił kartkę do kosza - tłumaczył zamieszanie Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

W drugim podejściu nie było już żadnych komplikacji i wylosowano wszystkie pary. Niesmak jednak pozostał. Losowanie stało się głównym tematem dyskusji na Twitterze, a kibice zaczęli kpić z PZPN. W końcu głos postanowił zabrać Zbigniew Boniek.

Wielu kibiców doceniło fakt, że prezes PZPN publicznie przeprosił i winę wziął na siebie. Najważniejsze, że ostatecznie wszystko zostało naprawione.

ZOBACZ WIDEO Genoa zdemolowana przez Inter. Piątek zmiennikiem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL