Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oliver KahnGetty Images / Maja Hitij / Stringer / Na zdjęciu: Oliver Kahn

Kahn walczy o ćwierć miliona euro. Słynny bramkarz pozwał firmę, produkującą rękawice

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Oliver Kahn uważa, że firma produkująca rękawice bezprawnie wykorzystała jego pseudonim przy wyborze nazwy. Jeżeli bramkarz wygra sprawę w sądzie, to producentowi grozi bankructwo.

Kilka lat temu w Niemczech powstała firma "T1TAN", która zajmuje się produkcją rękawic. Teraz przed właścicielami stanęło widmo bankructwa. Sprawę do sądu złożył legendarny bramkarz Oliver Kahn, który uważa, że firma bezprawnie wykorzystała jego pseudonim.

Niemiec przez kibiców został okrzyknięty "Der Titan". 49-latek uważa, że jego boiskowa ksywka została wykorzystana celowo. Dlatego teraz domaga się 250 tys. euro odszkodowania.
27 i 28 listopada odbędą się pierwsze rozprawy. Prawnicy Kahna są przekonani, że ich klient wygra sprawę. Właściciele firmy "T1TAN" z kolei proszą, by nie niszczyć ich marzeń. "Bild" ujawnia, że słynny bramkarz chciał odkupić firmę cztery lata temu, ale transakcja nie doszła do skutku.

Niemiecki bramkarz ostatnio często pojawia się w mediach. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że to on za kilka lat ma zastąpić Uliego Hoenessa na stanowisku prezesa Bayernu Monachium.

ZOBACZ WIDEO Kolejna wpadka Bayernu! Kapitalny mecz napastnika Fortuny! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Kahn wygra sprawę z firmą "T1TAN"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL