Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Nawałka (w środku) WP SportoweFakty / Szymon Mierzyński / Na zdjęciu: Adam Nawałka (w środku)

Jeszcze jedna nowa twarz w sztabie Adama Nawałki w Lechu Poznań

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Sztab Adama Nawałki szerszy niż zakładano wcześniej. Były selekcjoner reprezentacji Polski będzie miał w Lechu Poznań jeszcze jednego asystenta.

Chodzi o Karola Bartkowiaka, który do tej pory współpracował z Dariuszem Żurawiem w III-ligowych rezerwach Kolejorza. Był też przy pierwszym zespole, gdy opiekun drugiej drużyny objął go tymczasowo po zwolnieniu Ivana Djurdjevicia.

Drugim asystentem, którego obecność w sztabie awizowano już wcześniej, będzie Bogdan Zając, bramkarzami Lecha zajmie się Jarosław Tkocz, za przygotowanie fizyczne będą odpowiadać Remigiusz Rzepka, Stanisław Gadziński i Andrzej Kasprzak, trenerem mentalnym zostanie Paweł Frelik, zaś analitykami - Hubert Barański i Łukasz Siwecki.

Wszyscy współpracownicy Adama Nawałki - tak jak on sam - podpisali z klubem umowy na dwa i pół roku, tyle że Rzepka i Frelik nie będą zatrudnieni na pełnym etacie.

- Jeśli chodzi o trenera Rzepkę, to - również ze względu na możliwości czasowe - preferujemy model, który sprawdził się w Górniku Zabrze, a także reprezentacji Polski. Tam wszystko funkcjonowało dobrze - podkreślił były selekcjoner kadry.

ZOBACZ WIDEO Spokojne zwycięstwo Juventusu. Ronaldo nadal strzela [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL