Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Luka Modrić Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Luka Modrić

Luka Modrić: Dla Ronaldo i Messiego Złota Piłka ma wartość, tylko gdy wygrywają

Maciej Rowiński
Maciej Rowiński
Najlepszy piłkarz na świecie 2018 roku Luka Modrić skomentował nieobecność Cristiano Ronaldo i Leo Messiego na gali Złotej Piłki.

- To nie fair wobec kolegów i tych, którzy głosowali. Wygląda na to, że Złota Piłka ma dla nich wartość tylko wtedy, gdy wygrywają - powiedział Luka Modrić w rozmowie z chorwackimi mediami. 

Chorwat wygrywając plebiscyt na najlepszego piłkarza globu 2018 roku przełamał 10-letnią dominację Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, którzy do tej pory dzielili między sobą zwycięstwa o tytuł zawodnika roku. Obu zabrakło na gali, podczas której nagrodę zgarnął Modrić, chociaż wcześniej również zdarzały się ceremonie, na których jednego z nich zabrakło, gdy kilka dni wcześniej dowiadywali się, że nie wygrają. 

- Nie znam powodów, dlaczego ktoś nie przyjechał na galę. To ich wybór. Jednak każdy zachowuje się w sposób, który uważa za odpowiedni - dodał pomocnik Realu Madryt.

ZOBACZ WIDEO: Bez Lewandowskiego nie ma polskiej piłki. "Winna krótkowzroczność działaczy"Rozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Czy Messi i Ronaldo okazali brak szacunku przez nieobecność na gali Złotej Piłki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL