Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jasmin Burić (kontuzja w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, 16122018)Newspix / TOMASZ WANTULA / Na zdjęciu: Jasmin Burić (kontuzja w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, 16.12.2018)

Lech Poznań bez czterech piłkarzy w meczu z Wisłą Kraków

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Pogorszyła się sytuacja kadrowa Lecha Poznań. W zamykającym jesień meczu z Wisłą Kraków trener Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać z usług czterech zawodników.

Do grona nieobecnych dołączył Jasmin Burić, który w starciu z Zagłębiem Sosnowiec (6:0) doznał urazu oczodołu, uszkodził także lewy łuk brwiowy.

- Jasmin zachował się fantastycznie, z dużym poświęceniem i obronił bardzo trudny strzał, mając spory udział w zwycięstwie. To był dobry przykład wielkiej determinacji i odwagi, dzięki czemu później mecz potoczył się po naszej myśli. Ten zawodnik wypadł nam jednak na kilka tygodni. Oby wrócił jak najszybciej, ale do gry będzie gotów dopiero na rundę wiosenną - powiedział trener Adam Nawałka.

Jednocześnie do zdrowia nie zdążył wrócić żaden z piłkarzy, którzy nie zagrali w Sosnowcu. Maciej Gajos boryka się z problemami mięśniowymi, Tomasz Cywka wciąż leczy kontuzję kolana, zaś Kamil Jóźwiak nie uporał się jeszcze z dolegliwościami więzadeł.

Mecz Wisła Kraków - Lech Poznań rozpocznie się w piątek o godz. 20.30.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie Tygodnia". Efekt Nawałki w Lechu Poznań już działa?

Czyja nieobecność w meczu z Wisłą Kraków będzie dla Lecha najbardziej odczuwalna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL