Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Wisły KrakówNewspix / Rafał Oleksiewicz / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków

Wisła Kraków - Lech Poznań na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek, w Lotto Ekstraklasie, odbędzie się mecz Wisła Kraków - Lech Poznań. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport i Canal+4K. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Lotto Ekstraklasa LIVE: Wisła Kraków - Lech Poznań na żywo w TV i online. Gdzie oglądać?

W piątek (21 grudnia) o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Wisła Kraków - Lech Poznań w ramach 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV odbędzie się na antenie Canal+ Sport i Canal+ 4K. Komentatorami widowiska będą: Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn.

Starcie Wisła Kraków - Lech Poznań można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest dostępna tylko dla abonentów NC+. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Bez wątpienia pojedynek Wisły z Lechem to jedno z najciekawszych starć 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wisła Kraków oczywiście boryka się ze sporymi problemami organizacyjnymi, ale drużyna udowadniała już, że potrafi odciąć się od tych kłopotów będąc na murawie. Lech rozegra kolejny mecz pod wodzą Adama Nawałki. Czy w Poznaniu widać już efekt nowego trenera?
Początek meczu Wisła Kraków - Lech Poznań: 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Sandro Kulenović o treningach w Juventusie: Dla młodego chłopaka to coś wyjątkowego

Czy będziesz oglądać mecz Wisła - Lech?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL