Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zapłakana fanka Górnika Zabrze nie została zauważona przez piłkarzyFacebook / Zapłakana fanka Górnika Zabrze nie została zauważona przez piłkarzy

To nagranie podbija sieć. Zapłakana fanka Górnika Zabrze nie została zauważona przez piłkarzy

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Dziewczyna przyszła na mecz Górnika Zabrze z transparentem, że ma urodziny i prosi o koszulkę. Filmik zapłakanej fanki znalazł się na profilu Ekstraklasy, co zauważył piłkarz Tomasz Loska.

Na profilu Lotto Ekstraklasy na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym widać młodą dziewczynę z transparentem "Mam dzisiaj urodziny. Proszę o koszulkę". Niestety nikt nie zobaczył jej apelu, co doprowadziło ją do łez.

Zniechęcona postanawia opuścić stadion, widać jak wchodzi po schodach do góry i kieruje się do wyjścia. Operator uchwycił także jednego z piłkarzy Górnika Zabrze, ale był to Igor Angulo. Hiszpan robił sobie zdjęcia z fanami, ale raczej nie zrozumiał spisanej po polsku prośby dziewczyny, dlatego nawet na nią nie zareagował. 

Pod nagraniem na Facebooku szybko pojawiły się komentarze. Jedni podziwiali upór fanki, a inni uważali, że może sobie przecież sama zakupić koszulkę w klubowym sklepie. 

Wpis z wideo zauważył Tomasz Loska, piłkarz Górnika. "Biorę to na siebie. Jeżeli dziewczyna to widzi, proszę o wiadomość prywatną" - napisał w komentarzu. Bohaterka nagrania szybko się odnalazła i zapowiedziała, że skontaktuje się z bramkarzem. 

ZOBACZ WIDEO: Michał Kołodziejczyk: Polskie kluby dają wiele Europie. Śmiechu

Czy Górnik Zabrze utrzyma się w tym sezonie w Lotto Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL