Najnowsze Wyniki/Kalendarz

NA ŻYWO: Co dalej z Wisłą? W Krakowie czekają na pieniądze. Bądź na bieżąco!

Relację prowadzą :autor:
Grzegorz Wojnarowski
autor:
Igor Kubiak

Przy Reymonta w Krakowie nadal chaos i bezkrólewie. Wygląda na to, że jeszcze trochę poczekam na rozstrzygnięcie losów Wisły. https://sportowefakty....sle-krakow

 • Remanent Zgłoś
  Relacja "Na żywo" coś umarła :/co taka cisza? nikt nic nie wie? Nic się nie dzieje?Sarapata na Hawajach drineczki popija czy jak? Mam wrażenie że odchodzą tam takie cyrki
  Czytaj całość
  że nikt nie chce podawać tego do publicznej wiadomości. Wałek i krętactwo tylko tym to śmierdzi. Nawet jeśli ten cing ciong i ten drugi wpłacą kasę..to Sarapata niech nie myśli że wszyscy nagle zapomną o tym z "jaką klasą" opuściła klub i darują jej wspaniałomyślnie zdefraudowaną kasę. Dziwi to że nie "huczy" a raczej wszystko owiane jest tajemnicą i zmową milczenia. Nikt nic nie wie...porażka. Ps. Nie jestem kibicem Wisły jednak szkoda mi tych którzy kibicami tej drużyny są. Nie mam na myśli miśka i jego bandy bo kibicami nigdy nie byli i raczej nie wiedzą co to kibicowanie. Mam nadzieję że Wisła się podniesie
  • Janek Dzwonski Zgłoś
   Okazało się, że Wisła jest bez ziemi to przelewu nie będzie

   Komentarze (2)

   ×

   Jak się okazuje, oczekiwanie nie skończy się dziś, a dopiero jutro o 23:59.

   Zobacz więcej komentarzy (50)

   Komentarze (53)

   ×
    Zobacz więcej komentarzy (53)

    Pozostała godzina. Doczekamy się jakiegoś komunikatu ze strony Wisły Kraków?

     

    Zobacz więcej komentarzy (63)

    Komentarze (66)

    ×
     Zobacz więcej komentarzy (66)

     Zobacz więcej komentarzy (12)

     Komentarze (15)

     ×
      Zobacz więcej komentarzy (15)

      Ostatnie sesje przychodzące w polskich bankach mają miejsce ok. godz. 17:00-18:00. Kolejne dopiero po weekendzie... a czas na zasilenie konta spółki kwotą 12 mln zł nowi inwestorzy mają do dzisiaj, do 23:59.

      Zobacz więcej komentarzy (2)

      Komentarze (5)

      ×
       Zobacz więcej komentarzy (5)

       6 dni temu tak po spotkaniu z nowymi właścicielami wypowiadał się prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski: - Muszę powiedzieć, że rozmowa była dość optymistyczna. Najwięcej mówił pan skośnooki. Był w zasadzie jedynym mówcą, Szwed tylko dopowiadał, a pan Pietrowski się nie odzywał. Panowie nie koncentrują się tylko na zakupie Wisły - chcą wybudować coś, co nazywają akademią piłkarską. Pokazywali projekty tego typu akademii, które wybudowali w Chinach. To były centra na pięćdziesiąt boisk, ale to skala chińska.

        

       Zobacz więcej komentarzy (22)

       Komentarze (25)

       ×
        Zobacz więcej komentarzy (25)

        Jeszcze kilka dni temu tymczasowy prezes Wisły, Adam Pietrowski, zapewniał, że klub wybiera się w styczniu na zgrupowanie w Turcji.

        • ojciecrydzykstachamaybacha Zgłoś
         A co ich to obchodzi ? To biznes, nie ma sentymentów
         • Paweł Kajta Zgłoś
          Mam nadzieje, że rano się obudzę z dobrym newsem. Sytuacja Wisły i kibiców jest jak sytuacja chorego na raka w ostatnim stadium, gdzie wszystkiego się człowiek chwyci mając nadzieje.
          Czytaj całość
          Patrząc realnie wyjdzie, że to był manewr na przetrzymanie i posprzątanie po sobie. Pieniądze wyszły do Wojtkowskiego a czy je dostał? bo jak dostał to chyba był w tym jakiś sens.
          • Maciej Falkowski Zgłoś
           Witam powiem tak że to jest wstyd jak się obchodzi z polskim zasłużonym klubem. Nie jestem fanem Wisły ale żal mi jak pewnie nie jednemu kibicowi że tak może upaść taka marka mam
           Czytaj całość
           nadzieje że się mylę. Relacja to powinna być prowadzoną nie z takiej sytuacji bo to jest przykre ale raczej jakie kluby chcą transfery przeprowadzić. Życzę powodzenia dla całej polskiej klubowej piłki pozdrawiam (L) :)
           Zobacz więcej komentarzy (14)

           Komentarze (17)

           ×
            Zobacz więcej komentarzy (17)

            Agent Zorana Arsenicia, w rozmowie z Mateuszem Migą ze "Sportu", poinformował, że wraz z klientem są "gotowi dać tym ludziom trochę czasu, ale nie możemy już długo czekać". Wniosek o spłatę zaległości mieli też złożyć inni gracze Wisły - Marko Kolar i Tibor Halilović, ale zrobili to kilka dni po Arseniciu. Wcześniej strona wislaportal.pl informowała, że Arsenić ma już prawo składać papiery do PZPN-u o rozwiązanie ważnego do 2022 roku kontraktu.

            Zobacz więcej komentarzy (3)

            Komentarze (6)

            ×
             Zobacz więcej komentarzy (6)

             Tak o sytuacji Wisły Kraków wypowiedział się znany kibic Legii Warszawa, zawodnik MMA, Łukasz Jurkowski:

              

             Zobacz więcej komentarzy (14)

             Komentarze (17)

             ×
              Zobacz więcej komentarzy (17)

              Na ostatnim meczu w Krakowie, z Lechem Poznań, pojawiło się ponad 22 tys. widzów, którzy podziękowali piłkarzom za to, że od początku sezonu grają za darmo. Po spotkaniu fani zaprezentowali sektorówkę z nazwiskami wszystkich zawodników i członków sztabu pierwszej drużyny, uzupełnioną transparentem "Dziękujemy, Wesołych Świąt!"

                
              • Realny_51 Zgłoś
               "Na ostatnim meczu w Krakowie, z Lechem Poznań, pojawiło się ponad 22 tys. widzów"Licząc średnio po 35 pln ( średnia z cen biletów ulgowych), w kasie klubu po meczu z Lechem powinno
               Czytaj całość
               być ponad 700 000 pln...A do dzisiaj TS Wisła nie zapłaciła 123 000 pln opłaty za stadion...!!! O czym my w ogóle mówimy!
               • ORFEUSZ Zgłoś
                Wielki wstyd ,żal kibiców, no ale takich mamy prezesów i rady nadzorcze co nie potrafią zarządzać klubem(nie tylko Wisła).
                • Jan Wojtyna Zgłoś
                 Prezes I reszte zarzadu wywieźć na taczkach prosto do prokuratury … Naprawdę trafia człowieka jak takie rzeczy sie dzieją.
                 Zobacz więcej komentarzy (3)

                 Komentarze (6)

                 ×
                  Zobacz więcej komentarzy (6)