Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mike Hewitt / Na zdjęciu: piłkarze Chelsea FC

Crystal Palace - Chelsea FC na żywo. Transmisja TV, stream online. Darmowa relacja LIVE

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
W niedzielę, w ramach Premier League, odbędzie się mecz Crystal Palace - Chelsea FC. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Stream online dla abonentów NC+ na platformie NC+GO. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Premier League LIVE: Crystal Palace - Chelsea FC na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W niedzielę (30 grudnia) o godzinie 13:00 rozpocznie się spotkanie Crystal Palace - Chelsea FC w ramach Premier League. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Komentatorami widowiska będą Piotr Domagała i Michał Gutka

Crystal Palace - Chelsea FC na żywo w internecie. Stream online.

Starcie Crystal Palace - Chelsea FC można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny dla abonentów NC+ w usłudze NC+GO. Relacja będzie dostępna również na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE dostępna na portalu WP SportoweFakty.

Faworytem spotkania są goście, którzy znajdują się na czwartym miejscu w tabeli Premier League. Gospodarze mimo, że znajdują się dopiero na 14. miejscu, nie są spisywani na straty. Crystal Palace potrafiło w ostatnim czasie pokonać między innymi Manchester City i Leicester. 

Początek meczu Crystal Palace - Chelsea FC: 13:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: NC+GO. Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO Ronaldo ratuje Juventus i wyprzedza Piątka! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Crystal Palace - Chelsea FC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL