Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał PazdanWP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Michał Pazdan

Co dalej z Pazdanem i Mączyńskim? "Są zbyt dobrzy, by nie mieć miejsca w polskiej piłce"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński byli flagowymi postaciami w reprezentacji Polski Adama Nawałki, ale ostatnio znaleźli się na zakręcie. - Są w zaawansowanym wieku, ale nadal potrafią grać w piłkę - twierdzi Mateusz Borek.

Po przejęciu Legii Warszawa przez Ricardo Sa Pinto obaj stracili miejsce w zespole. Krzysztof Mączyński został przesunięty do rezerw, z kolei Michał Pazdan zagrał w tym sezonie w zaledwie siedmiu spotkaniach.

Mateusz Borek w programie "Cafe Futbol" wyraził nadzieję, że obaj już niedługo wrócą do regularnego grania. - Pazdan i Mączyński są zbyt dobrzy, by nie mieć miejsca w polskiej lidze. Są w zaawansowanym wieku, ale nadal potrafią grać w piłkę - zaznaczył znany komentator piłkarski.

- Kontrakt Pazdana w Legii opiewa na taką kwotę, która nie byłaby mała w niemieckich realiach. Tam chcą najwięcej płacić piłkarzom, którzy regularnie grają i zdobywają punkty - przyznał z kolei Roman Kołtoń, który dał jasno do zrozumienia, że piłkarze w Lotto Ekstraklasie są często przepłaceni.

Borek nie ukrywał, że ceni umiejętności obu piłkarzy. Nawet widzi miejsce dla Mączyńskiego w Lechu Poznań, który od niedawna prowadzi Adam Nawałka. A to właśnie on zbudował obu tych zawodników za czasów reprezentacji Polski. Pazdan i Mączyński byli flagowymi postaciami jego zespołu.

- To bardzo solidny ligowiec, który umie rozprowadzić piłkę, dobrze zagrać i uważam, że taki piłkarz przydałby się Lechowi - podkreślił Borek.

Szybko głos w tej sprawie zabrał Kołtoń, który nie wierzy, że Mączyński przejdzie do Poznania. - Wykluczyłbym transfer Mączyńskiego do Lecha. Nie wierzę w taki ruch - zadeklarował.

ZOBACZ WIDEO Roma wypunktowała rywali. Parma w coraz gorszej sytuacji [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Krzysztof Mączyński przydałby się Lechowi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL