Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński

Jagiellonia Białystok szuka bramkarza. Bartłomiej Drągowski jedną z opcji

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Marian Kelemen najprawdopodobniej rozwiąże kontrakt z Jagiellonią. Białostoczanie już szukają nowego bramkarza. Według nieoficjalnych informacji jednym z kandydatów jest Bartłomiej Drągowski.

Pod koniec 2018 roku pojawiły się pogłoski, mówiące o tym, że Marian Kelemen zamierza niebawem poprosić działaczy Jagiellonii o rozwiązanie swojego kontraktu. - Marian nie zgłosił się z taką prośbą do zarządu - zapewniła nas jednak wiceprezes klubu, Agnieszka Syczewska.

Ale mimo braku oficjalnego wniosku, okazuje się, iż Słowak chce odejść z zespołu aktualnych wicemistrzów Polski. - To prawda. Rozmawiałem o tym z Marianem telefonicznie, a szczegóły rozwiązania umowy ustalimy po jego przyjeździe do Białegostoku - wyjawił Cezary Kulesza dla "Kuriera Porannego".

Prezes Jagi zaznaczył też, że klub szuka już bramkarza do rywalizacji z Grzegorzem Sandomierskim. Według informacji dziennikarza Piotra Wołosika, jedną z opcji jest wypożyczenie Bartłomieja Drągowskiego z Fiorentiny.

21-latek trafił do ACF właśnie z Jagiellonii, latem 2016 roku. Od tamtej pory zagrał 9 razy w barwach włoskiej drużyny. W tym sezonie wystąpił w 3 meczach Serie A. Zbierał w nich dobre recenzje, Jerzy Brzęczek powołał go nawet do reprezentacji.

Szanse na wypożyczenie "Drążka" nie są jednak duże. Fiorentina nie chce bowiem pozbywać się Polaka, w którym ma pewnego zmiennika dla Albana Lafonta. Z tego też powodu odrzucała oferty klubów z angielskiej The Championship, włoskiej Serie B, greckiej Super League oraz tureckiej Super Lig.

ZOBACZ WIDEO Show Milika! Napoli wyszarpało zwycięstwo w końcówce spotkania [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy chciałbyś, aby Bartłomiej Drągowski zagrał wiosną w Jagiellonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL