Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2019 PAP / Leszek Szymański / Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2019

Lewandowska zamieściła zdjęcie z Kurkiem. Internauci rozpętali burzę

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po Gali Mistrzów Sportu Anna Lewandowska udostępniła w sieci zdjęcie z Bartoszem Kurkiem, składając najlepszemu polskiemu sportowcowi gratulacje. Gest trenerki fitness wywołał kontrowersje.

"Jest i On, Bartosz Kurek. Wielkie brawa dla całej drużyny siatkarzy i wszystkich LAUREATÓW" - napisała Anna Lewandowska po sobotniej Gali Mistrzów Sportu, podczas której jeden z liderów aktualnych mistrzów świata w siatkówce odebrał nagrodę dla najlepszego polskiego sportowca 2018 r. w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat.

Wpis małżonki Roberta Lewandowskiego, który uplasował się na 9. miejscu, wywołał kontrowersje wśród internautów. "Kurek klasa sama w sobie. Aniu powinnaś się od niego uczyć i brać przykład" - skomentowała jedna z fanek.

Słowa te wywołały niemal natychmiastową reakcję Lewandowskiej. "Kochani zawsze każdemu gratuluję. Proszę nie doszukiwać się na siłę, jest to bez sensu! Jestem fanką zarówno siatkarzy, jak i skoczków, a przede wszystkim jestem fanką mojego męża. Ściskam wszystkich ciepło" - odpowiedziała blogerka i trenerka fitness.

Większość internautów poparła jednak Lewandowską. Kibicom spodobało się to, że doceniła klasę Kurka i pogratulowała mu zdobycia statuetki.

ZOBACZ WIDEO Czy Polska potrzebuje Wilfredo Leona? "To tak, jakby do kadry dołączył Ronaldo lub Messi"

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL