WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / LUKASZ SKWIOT/CYFRASPORT / Na zdjęciu: Ricardo Sa Pinto

Trzech zawodników odejdzie z Legii. Sa Pinto ogłosił kadrę na zgrupowanie

Michał Piegza
Michał Piegza
Chris Philipps, Cristian Paquato i Jose Kante otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto podał listę zawodników, którzy w poniedziałek wylecą na zgrupowanie do Portugalii.

W poniedziałek piłkarze Legii Warszawa wylecą do portugalskiej Troi na zgrupowanie. Trener mistrzów Polski Ricardo Sa Pinto podał listę piłkarzy, którzy znajdą się w samolocie. Zabrakło na niej Chrisa Philippsa, Cristiana Pasquato i Jose Kante. Cała trójka  - jak poinformował serwis Legia.net - otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Na zgrupowanie nie wyleci również Mateusz Hołownia. Obrońca zostanie wypożyczony, podobnie jak Łukasz Turzyniecki. Z kolei Mikołaj Kwietniewski w Warszawie będzie dochodził do pełni sił po kontuzji.

Wiosną barw Legii nie będzie reprezentował Tomasz Jodłowiec. Zawodnik z końcem grudnia wrócił z wypożyczenia do Piasta Gliwice. Trwają rozmowy na temat rozwiązania umowy z piłkarzem. Z kolei Krzysztof Mączyński od poniedziałku ma rozpocząć przygotowania z drugim zespołem Legii.

Z pierwszą drużyną trenować w Portugalii będą bramkarz Cezary Miszta oraz Mateusz Praszelik i Michał Karbownik.

Kadra Legii na zgrupowanie w Portugalii:

Bramkarze:
Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Arkadiusz Malarz, Cezary Miszta

Obrońcy
: Michał Pazdan, Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Paweł Stolarski, William Remy, Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha

Pomocnicy
: Domagoj Antolić, Michał Kucharczyk, Marko Vesović, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen, Andre Martins, Cafu, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Salvador Agra, Mateusz Praszelik, Michał Karbownik

Napastnicy
: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Sandro Kulenović.

ZOBACZ WIDEO Boruc pokonany trzykrotnie! Bournemouth poza Pucharem Anglii [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Legia Warszawa obroni tytuł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL