Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Wisły KrakówWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków

Nowe wieści ws. Wisły Kraków. Wpłynęła oferta kupna

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Do klubu wpłynęła oferta kupna Wisły Kraków - poinformowali przedstawiciele Białej Gwiazdy podczas spotkania z Klubem Biznesu. Póki co nie wiadomo, od kogo ona pochodzi oraz czy dojdzie do transakcji.

Każdy dzień przynosi nowe informacje w sprawie przyszłości Wisły Kraków. Według "Przeglądu Sportowego" zainwestowaniem w klub zainteresowany jest Zbigniew Jakubas - jeden z najbogatszych Polaków.

Tymczasem na Twitterze Mateusz Miga z dziennika "Sport" ujawnił, że przedstawiciele klubu podczas spotkania Klubu Biznesu przekazali informację, że wpłynęła oferta kupna Wisły Kraków i nie pochodzi ona od Jakubasa. Kto więc ją złożył? Tego obecnie nie wiadomo.

Sytuacja w krakowskim klubie jest mocno zagmatwana i ciężko przewidzieć zakończenie. Coraz więcej ludzi stara się pomóc Wiśle i możliwe, że w końcu uda się znaleźć inwestora, który ocali klub przed degradacją. Przypomnijmy, że Wiśle w zeszłym tygodniu zawieszono licencję na grę w Lotto Ekstraklasie.

Sporo zawodników złożyło wnioski o wypłatę zaległego wynagrodzenia i jeśli wkrótce go nie otrzymają, to ich kontrakty mogą zostać rozwiązane. Sport.pl poinformował, że w środę ma dojść do spotkania Rafała Wisłockiego oraz Bogusława Leśnodorskiego z piłkarzami. Będą oni proszeni o jeszcze trochę cierpliwości i pozostanie w klubie.

ZOBACZ WIDEO Everton w kolejnej rundzie Pucharu Anglii. Gole z początku meczu zdecydowały [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Wisła Kraków przystąpi do rundy wiosennej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL