Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Zbigniew Boniek i Robert Lewandowski Newspix / Rafał Oleksiewicz / Na zdjęciu od lewej: Zbigniew Boniek i Robert Lewandowski

Zbigniew Boniek krytycznie o byłym agencie Lewandowskiego: Żenujące wypociny odtrąconego

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Zbigniew Boniek nie gryzł się w język, komentując wpis Cezarego Kucharskiego, byłego agenta Roberta Lewandowskiego. "Żenujące wypociny odtrąconego" - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zaczęło się od tego, że na Twitterze Małgorzata Chłopaś napisała: "Do grupy zarządzającej Legią dołączył Szymon Milczanowski. Ma odpowiadać za zarządzanie obszarem komercyjnym, tj. działami marketingu, sponsoringu, biletów, hospitality, digital i FanStore Legia. Ekspert ds. strategii komunikacji i zarządzania kryzysami wizerunkowymi."

Pewnie ten wpis przeszedłby bez większego echa, gdyby nie to, że postanowił skomentować go Cezary Kucharski. Przypomniał, że gdy był agentem Roberta Lewandowskiego, Szymon Milczanowski zgłosił się do niego.

Wówczas swoje "trzy grosze" dorzucił Zbigniew Boniek, który w ostry sposób skomentował wpis Cezarego Kucharskiego.

Kucharski i Boniek nie przepadają za sobą. Nie pierwszy raz ścierają się na Twitterze. W październiku ubiegłego roku Boniek zaatakował słownie Kucharskiego. Więcej można przeczytaćW TYM MIEJSCU.

ZOBACZ WIDEO Przeciętne Crystal Palace w IV rundzie Pucharu Anglii [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Boniek przesadził ze swoim wpisem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL