Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Wisły KrakówNewspix / Rafał Oleksiewicz / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków

Dobre informacje ws. Wisły. Piłkarze dostaną pierwsze pieniądze

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Jeszcze w czwartek zawodnicy Wisły Kraków mają dostać pierwszą część zaległych pieniędzy. Taką informację podał Jarosław Królewski, który włączył się w ratowanie klubu.

Los Wisły Kraków nadal jest niejasny, ale ostatnio zaczęły pojawiać się optymistyczne informacje. W ratowanie klubu włączył się były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski. W dodatku z "Białą Gwiazdą" zaczął trenować Jakub Błaszczykowski.

W środę prezes Rafał Wisłocki i Leśnodorski spotkali się z piłkarzami. Przedstawiono im obecną sytuację klubu. Szczegóły rozmów nie są znane. Wiadomo jednak, że nie padły żadne deklaracje w sprawie spłaty zaległych pieniędzy. Dlatego szerokim echem odbił się komentarz Jarosława Królewskiego, który włączył się w ratowanie klubu.

Szybko się okazało, że tym razem dotrzymano słowa. Środki finansowe zebrało stowarzyszenie Socios Wisła. Na Twitterze pokazano potwierdzenie przelewu na 173 tys. zł.

Stowarzyszenie Socios Wisła od dłuższego czasu angażuje się w pomoc piłkarzom. W grudniu przekazano prawie 50 tys. zł. Zbiórka pieniędzy cały czas trwa, ale to i tak kropla w morzu potrzeb. Zaległości wobec drużyny to około 7 mln zł.

ZOBACZ WIDEO Sytuacja Wisły Kraków to telenowela. "Opuścisz jeden dzień i jesteś zagubiony"

Czy Wisła Kraków wiosną zagra w Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL