WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Aleksander Majdański / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy wspierają WOŚP. Hitem spotkanie z piłkarzem

Dawid Borek
Dawid Borek
Anna i Robert Lewandowscy włączyli się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz jest jasne, że na rzecz 27. Finału WOŚP dzięki Lewandowskim trafi co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Prawdziwym hitem na licytacjach dla WOŚP będzie spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Kapitan reprezentacji Polski zaprosi na nie dwie osoby, które złożą najwyższą ofertę na specjalnej aukcji. "Spotkanie może się odbyć w Warszawie lub Monachium, po uzgodnieniu z wygranym oraz po ustaleniu terminu z Robertem, jednak nie później niż w roku 2019" - czytamy w jej opisie.

Nie bez powodu określiliśmy tę aukcję hitem. Choć do jej zakończenia pozostało jeszcze 13 dni, to już teraz aktualna cena (piątek, godz. 13:00) wynosi ponad 56 tys. zł. Potrwa ona do czwartku, 24 stycznia, do godziny 19:00. Aukcja dostępna jest pod tym adresem.

Anna Lewandowska na rzecz 27. finału WOŚP przekazała z kolei zaproszenie dla jednej osoby na wiosenny obóz "Camp by Ann". Odbędzie się on w maju tego roku w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś" w Starej Wsi. - Będziemy naprawdę mocno trenowali - zapowiada Anna Lewandowska w rozmowie z tvn24.pl. W tej chwili (piątek, 13:00), najwyższa oferta wynosi 5300 zł. Aukcja dostępna jest pod tym adresem.

Należy dodać, że żona Roberta Lewandowskiego w czwartkowy wieczór zorganizowała w Warszawie trening dla 20 pań. Każda za wstęp zapłaciła 100 zł, a pieniądze od razu znalazły się w puszce WOŚP.

Anna i Robert Lewandowscy to kolejne znane osoby ze świata sportu, które grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do akcji dołączył też m.in. Andrzej Bargiel, który dla zwycięzcy aukcji zaoferował wspólny dzień w górach.

ZOBACZ WIDEO Rajd Dakar. "Kierowcy potrafią latać śmigłowcem nad trasą żeby się dobrze przygotować do etapu"

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL