WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / MARCIN RAJCZAK/400MM / Na zdjęciu: Adam Nawałka

Lech Poznań wznowił treningi. Bardzo szeroka kadra i żadnych problemów z kontuzjami

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Bez kontuzji i w bardzo dużej grupie przystąpił Lech do pierwszego treningu w nowym roku. Adam Nawałka nie ma aktualnie żadnych problemów kadrowych.

Na poniedziałkowych zajęciach pojawili się wszyscy piłkarze, którzy leczyli ostatnio urazy, m. in. Jasmin Burić, Tomasz Cywka, a także Darko Jevtić. Z drużyną pracował również Robert Gumny, który w grudniu odbywał we Włoszech konsultację lekarską. - Na chwilę obecną wszyscy zawodnicy są zdrowi i wszyscy również brali udział w treningu - podkreślił zadowolony Adam Nawałka.

W poniedziałek opiekun Kolejorza przyglądał się kilku graczom z rezerw i akademii: Krzysztofowi Bąkowskiemu, Jakubowi Kamińskiemu, Filipowi Marchwińskiemu, Filipowi Szymczakowi, Karolowi Smajdorowi oraz Mateuszowi Skrzypczakowi.

Wiele wskazuje na to, że ci piłkarze w komplecie wezmą udział w krótkim obozie we Wronkach, który potrwa do piątku. - Pojedzie tam 32 zawodników - zapowiedział szkoleniowiec.

Podobną liczebność może mieć kadra na zgrupowanie w Turcji. Z niej ubędzie najprawdopodobniej tylko Dimitris Goutas, który otrzymał zgodę na zmianę klubu i w każdej chwili może opuścić Kolejorza.

Obóz zagraniczny lechici rozpoczną w najbliższą sobotę i potrwa on do 1 lutego. Tydzień później zaplanowano inaugurację ligowej wiosny. W ramach 21. kolejki Lotto Ekstraklasy poznaniacy podejmą wtedy KGHM Zagłębie Lubin.

ZOBACZ WIDEO Leeds United pokonało Derby County 2:0! Kontrowersje już w pierwszej minucie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy obecną kadrę Lecha stać na mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL