Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Radomiaka Radom Newspix / Aleksandra Krzemińska / Na zdjęciu: piłkarze Radomiaka Radom

II liga: zmiany kadrowe w Radomiaku. Odejdzie czterech zawodników

Michał Piegza
Michał Piegza
Piłkarze lidera II ligi Radomiaka Radom wznowili treningi. W zespole zimą dojdzie do kilku zmian kadrowych. Drużynę już opuściło dwóch zawodników, dwaj kolejni mogą to uczynić wkrótce.

Po rundzie jesiennej Radomiak Radom jest liderem II ligi. Cel dla piłkarzy jest jasny: awans do Fortuna I ligi. Piłkarze Dariusza Banasika wrócili do zajęć. Na pierwszym treningu zabrakło kilku zawodników. Leandro Rossi oraz Bruno Luz wkrótce dołączą do zespołu. Piłkarze nie wrócili jeszcze do Polski z urlopów.

Z drużyną trenują Peter Mazan oraz Dawid Jabłoński, którzy ostatnio leczyli kontuzje. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Łukasz Pietroń, Mateusz Zając (trenuje z zespołem) Karol Hodowany i Simon Colina Domingues. Dwaj ostatni wiosną na pewno nie będą piłkarzami Radomiaka.
W najbliższych dniach zawodników czekają testy wydolnościowe i siłowe. 8 lutego zespół wylatuje na zgrupowanie na Cypr, gdzie w planie ma trzy gry kontrolne. Natomiast po powrocie do kraju Radomiak m.in. zagra z rezerwami Legii Warszawa.

ZOBACZ WIDEO Sławomir Peszko nie rusza się z Gdańska. "Ma umowę na sześć i pół roku"

Raomiak Radom awansuje do Fortuna I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL