WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Jose Mourinho

Jose Mourinho nie chce wywieszać białej flagi. "Jestem za młody na emeryturę"

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Jose Mourinho miesiąc temu został zwolniony z Manchesteru United. Portugalczyk nie wybiera się jednak na zasłużoną emeryturę. 55-latek twierdzi, że w dalszym ciągu należy do światowej czołówki i wkrótce zobaczymy go w nowym klubie.

Utytułowanego szkoleniowca w Teatrze Marzeń zastąpił Ole Gunnar Solskjaer. "Czerwone Diabły" pod wodzą Norwega wygrały wszystkie sześć spotkań. Mourinho może z zazdrością spoglądać na to, co dzieje się w Manchesterze. - Chcę trenować. Jestem za młody, aby przejść na emeryturę. Jestem w piłce od dawna. Za kilka tygodni skończę 56 lat. Naprawdę, jestem na to za młody. - powiedział Jose Mourinho.

"The Special One" twierdzi, że w dalszym ciągu jest jednym z najlepszych szkoleniowców na świecie i chce zostać na najwyższym poziomie. - Zostanę tutaj, gdzie jest moje miejsce. Należę do czołówki i nadal zamierzam być na najwyższym poziomie. Uważam, że jednym z największych osiągnięć w mojej karierze było zajęcie drugiego miejsca z Manchesterem United w Premier League. Będę to powtarzać, ponieważ ludzie nie wiedzą, co działo się za kulisami. Czasami wszystko widać z innej perspektywy - dodał.

Mourinho co chwilę jest łączony przez media z różnymi klubami. Nie można wykluczyć nawet powrotu szkoleniowca do Realu Madryt. "Królewscy" latem na pewno będą szukać nowego trenera, ponieważ obecny sezon jest katorgą dla kibiców z Santiago Bernabeu.

ZOBACZ WIDEO Rajd Dakar. To dlatego legendarny polski pilot odmówił startu

Czy Jose Mourinho nadal jest jednym z najlepszych trenerów na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL